KONST / Litografier / Litografi 15805114

nr 1580 5114

Litografi

Sten Lundgren. Signerad, numrerad 1/25 1962m mm: 9x25cm, daterad rym: 52x42cm

Utrop:

500 kr

måndag 20 november 2023
kl 18:49:37